Plakat przedstawia uśmiechniętą kobietę otoczoną napisem: uwolnij swój głos. Pod zdjęciem grafika mikrofonu ze skrzydłami i logotypy organizatorów
Biblioteka Główna Ogłoszenia

Uwolnij swój głos! Spotkanie z euforystką Elizą Szulińską

15 lutego 2024

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekspertką w dziedzinie kształcenia głosów, producentką, inspiratorką, absolwentką Wokalistyki i Dyrygentury Chóralnej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie – Elizą Szulińską.

Edukatorka i euforystka zaprasza nas: „Witaj w świecie, w którym Twój głos jest ważny!” Pasją i misją Elizy Szulińskiej jest uwalnianie naszych głosów.

Na czym to polega? Oto formuła spotkania: „Spotkanie będzie inspiracją do zauważania i wsłuchania się we własny głos bez oceny i krytyki, z czułością. Przyjrzeniu się temu, co myślisz o swoim głosie? Jaką nadajesz mu rangę? Czy pozwalasz sobie wyrażać poprzez głos to, co naprawdę czujesz?
Uwolnienie go to powrót do siebie, zgoda na bycie zauważonym, wysłuchanym i potrzebnym.

Obiecujemy: bezpieczną atmosferę, profesjonalizm, lekkość, zero oceny i poczucie humoru.”

Zapraszamy dorosłych 17.03 o godz. 16:00 oraz młodzież 18.03 o godz. 11:00. Oba spotkania – w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie. Wstęp wolny!

Sponsorem wydarzenia jest Bank Spółdzielczy w Słupcy

Plik Opis Wielkość pliku