Uczestnicy spotkania stoją na scenie z nagrodami.

Wakacyjne z biblioteką

12 lipca 2023

W dniach 4 i 11 lipca odbyły się wakacyjne spotkania dla dzieci na Skwerze Kultury przygotowane przez bibliotekę we współpracy z Miejsko -Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zagórowie. Podczas pierwszego spotkania odbyły się gry i zabawy plenerowe. Dwie drużyny rozegrały partię w Molkky, rywalizowały też w następujących konkurencjach: przeciąganie liny, bieg z łyżką, bieg w worku, spacer z książką na głowie, zgniatanie balonów oraz kalambury. Bawiliśmy się świetnie, a że walka była niezwykle wyrównana, to wszystkie dzieci otrzymały od nas nagrody. Z kolei 11 lipca zorganizowaliśmy konkurs Pięknego Czytania. Chętnych nie brakowało, więc z radością nagrodziliśmy wszystkich uczestników, by docenić ich zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie się do głośnego odczytania fragmentu wybranego tekstu literackiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy zaczytanych wakacji!