Na zdjęciu wrzutnia do książek, stojąca przed drzwiami wejściowymi do biblioteki. Pojemik szary, z naklejomym logo i napisem: wrzutnia książek. W uchylonej szufladzie z napisem : "tu włóż książki" są wyeksponowane dwie książki. Pokazuje to sposób użycia wrzutni.
Ogłoszenia

Wrzutnia książek

15 grudnia 2020

Wrzutnia książek to jeden z naszych najnowszyszych nabytków. Znajdziecie ją Państwo przed wejściem do zagórowskiej biblioteki – wewnątrz budynku.

Na zdjęciu wrzutnia do książek oznaczona logo biblioteki i opisana. W górnej części szuflada z napisem : tu włóż książki

Przyda się, jeśli nie zdążycie dotrzeć do nas przed zamknięciem biblioteki albo gdy z jakichś przyczyn będzie ona nieczynna, a Wy chcielibyście zwrócić wypożyczone książki w terminie. Wystarczy uchylić szufladę, zapakować do niej książki i delikatnie zamknąć.

Książki wpadną do bezpiecznego, wyłożonego miękkim materiałem pojemnika, z którego zostaną wyjęte przez bibliotekarza.

P.S. Jeśli chcecie otrzymać od nas torbę z nadrukiem „Moja wrzutnia na książki” lub innym, to wejdźcie do środka i wypożyczcie minimum 5 książek. Taka mikołajkowa akcja trwa zarówno w Zagórowie, jak i naszej filii w Trąbczynie.