Plakat przedstawia małego chłopca o blond włosach, w białej koszuli z czerwoną muszką, widzianego z boku. Chłopiec siedzi na taborecie przy fortepianie, pochyla lekko głowę, ręce opiera na kolanach. Napis informuje, że Szymon Gośliński wystąpi podczas Dnia Romantyzmu Polskiego 8 września 2022 o godz. 12:00 w sali kinowej MGOK Zagórów. Organizatorzy i patronaty: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zagórów, Burmistrz Gminy Zagórów, Przewodniczący Rady Miejskiej Zagórowia oraz Starosta Powiatu Słupeckiego.
Biblioteka Główna Ogłoszenia

Dzień Romantyzmu Polskiego – Koncert Szymona Goślińskiego

8 sierpnia 2022

Dzień Romantyzmu Polskiego to wymarzona okazja, by usłyszeć i zobaczyć występ Szymona Goślińskiego. Dziękujemy Szymonowi i Mamie, Izabela Goślińska za chęć uświetnienia naszego wydarzenia. A my już teraz ciesząc się ogromnie przypominamy i zapraszamy! Jak mawiał pewien znany radiowiec, Kuba Strzyczkowski: obecność obowiązkowa!