Policjant w granatowym mundurze i chirurgicznej maseczce stoi przy biurku, przy laptopie, prezentując treść swojego wystąpienia. Z tyłu dwa rollupy : Komenda Powiatowa Policji w Słupcy oraz Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Słupecki
Biblioteka Główna Z życia biblioteki

Debata społeczna o cyberbezpieczeństwie

3 listopada 2021

Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat Słupecki spotkał się w naszej bibliotece z przedstawicielami instytucji publicznych i stowarzyszeń z terenu naszej gminy, by opowiedzieć o projekcie „Nie dajmy sie oszukać cyberprzestępcom w czasie pandemii”.

Komisarz Wojciech Kujawa, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Słupca i starszy aspirant, Marlena Kukawka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słupcy zapraszając do współpracy funkcjonariuszy zajmujących się cyberprzestępstwami informowali o rodzajach zagrożeń i sposobach ich unikania. Kwestia bezpieczeństwa w sieci dotyczy nas wszystkich, biblioteka również angażuje się w akcje, które uświadamiają użytkownikom jak i dlaczego należy się chronić.

Zapraszamy zatem na profil i stronę Bezpiecznego Powiatu Słupeckiego, bo możemy połączyć siły, by zadbać o swoje bezpieczeństwo.