Dwoje ludzi siedzi przy stoliku w czytelni biblioteki podczas spotkania autorskiego. W tle widać wysokie regały wypełnione książkami. Mężczyzna i kobieta siedzą w zielonych fotelach typu klubowego, przy stoliku, na których rozłożone są książki autorstwa mężczyzny ( Michał Larek ). Mężczyzna siedzi naprzeciwko fotografa, uśmiecha się, kobieta obraca się przez ramię i również uśmiecha do ubiektywu.
Biblioteka Główna Spotkania autorskie

Kryminalny czwartek z Michałem Larkiem

27 października 2021

Czwartkowy wieczór zgromadził w bibliotece wielbicieli powieści kryminalnej i zagadkowych zbrodni z okresu PRL-u.

Michał Larek opowiadał o swoich literackich tropach, fascynujących rozmowach ze „starymi szkiełami”, pracy nad dotychczasowymi książkami i podcastami oraz planach na kolejne projekty. Rozmowa jaka wywiązała się w kuluarach po oficjalnej części spotkania pozwala nam przypuszczać, że już niebawem Autor po raz kolejny odwiedzi Zagórów.