Bez kategorii

Gaszyn Challenge

17 czerwca 2020

Wszystko zaczęło się od strażaka z miejscowości Gaszyn, Marcina Topora, który wpadł na pomysł zrobienia 10 pompek, wpłacenia 5 zł na rzecz małego Wojtka chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) i nominowania kolejnych osób do wykonania zadania. W ten oto sposób ruszyła akcja pod nazwą Gaszyn Challenge, która niesamowicie szybko rozprzestrzeniła się po całej Polsce.

I my podjęłyśmy wyzwanie! Za nominację dziękujemy: Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Jarocin, Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Zagórowie, Anecie Możdżanowskiej z Grupy InicjaTyWy .

Nominujemy: Szkoła Podstawowa im. Michała Okurzałego w Zagórowie Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie Gminna Biblioteka Publiczna w Strzałkowie

Mały Wojtek zebrał już pieniądze potrzebne na leczenie, ale są inne dzieci, potrzebujące naszej pomocy. My dorzucamy się do skarbonki Hani: https://www.siepomaga.pl/gaszynchalle… Wy sami wybierzcie, komu chcecie przekazać pieniądze. Pamiętajcie: pompując ( robiąc przysiady ) wpłacacie minimum 5zł, nie pompując – minimum 10 zł na wybrane konto. Nominujecie minumum 3 instytucje. Macie 48 godzin na wykonanie zadania. Powodzenia!