Biblioteka Główna Lokalny Klub Kodowania

Ferie z Biblioteką

13 lutego 2020

Wtorek z LKKZAG

Wyższy poziom doświadczenia w walce ze śrubkami i podkładkami odhaczony,wszyscy troszkę pachniemy wędzonką ( wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi  a budowa dwóch pojazdów zakończona sukcesem ( no, dobra, jeden potrzebuje jeszcze kilku poprawek kosmetycznych ).

LOFI Roboty w bibliotece są super!

Środa, zabawy z Tektorado.

Doczekałyśmy się auta służbowego! Jest to BookCar2020, złożony i pomalowany przez naszych młodych przyjaciół ze środowiskowego ogniska wychowawczego i Lokalnego Klubu Kodowania w Zagórowie!

Fajne eksperymenty w Bibliotece

Tego samego dnia nasze mózgi przeszły całkiem intensywny trening! Dla uczestników zajęć przygotowałyśmy osiem różnych doświadczeń. Nasi młodzi naukowcy eksperymenty wykonywali samodzielnie, w oparciu o polecenia widoczne na ekranie.

Czwartek

A w czwartek w kameralnym składzie budowaliśmy kołyskę Newtona z kartonu, szklanych kulek i patyków do szaszłyków… Dwie kołyski zostały ukończone …i działają .