Otwarcie Filii Bibliotecznej w Trąbczynie

18 września 2009

18 września 2009 r. nastąpiło uroczyste otwarcie lokalu filii po kapitalnym remoncie. Remont obejmował wymianę stropu, podłogi, drzwi wejściowych, ogrzewania, gipsowanie i malowanie ścian, stworzenie od podstaw toalety, budowę szamba. To zupełnie inny lokal. Nowe, przyjemne wnętrze, pozwoli społeczności Trąbczyna i okolicy na korzystanie z oferty biblioteki w godnych warunkach. Nowy lokal poświęcił proboszcz parafii w Trąbczynie ks. Jan Kaczmarek. W otwarciu wzięli udział Burmistrz Gminy Wiesław Radniecki, kierownictwo Urzędu Miejskiego w Zagórowie, dyrektor Biblioteki Powiatowej w Słupcy P. Seweryna Lewandowska, członkowie zarządu OSP w Trąbczynie z prezesem P. Stanisławem Grajewskim, wykonawcy, dyrektorzy szkół w Trąbczynie i Łazińsku, pracownicy BPMiG w Zagórowie.