Biblioteka Główna Z życia biblioteki

Świętowaliśmy Dzień Książki

26 kwietnia 2023

W ubiegły piątek świętowaliśmy w bibliotece Światowy Dzień Książki. Z tej szczególnej okazji wręczaliśmy odwiedzającym nas Czytelnikom czerwone róże z krepiny – efekt wielu godzin cierpliwej pracy naszej strażystki, Pani Małgosi Kazimierskiej- by każdy mógł wyjść od nas z książką i kwiatem 🙂 W tym szczególnym dniu towarzyszyli nam sympatyczni praktykanci – chłopcy z „Nasza Szkoła” Michalinów, którzy odbyli u nas praktyki wspomagane jako asystenci bibliotekarza: Paweł Cichocki, Tomasz Nowacki, Adam Kwaśniewski, Wiktor Jasiak oraz Bartek Jankowski.

Z identyfikatorami na szyi i pozytywną energią wsparli nas przy porządkowaniu książek na półkach, wypożyczaniu i przyjmowaniu zwrotów. Pomogli również przygotować książki na bookcrossing oraz w prowadzeniu spotkania dla słuchaczek sekcji literackiej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zagórowie. Wręczali także czerwone róże.

#ŚwiatowyDzieńKsiążki#PraktykiWspomagane