Zmiany

27 listopada 2020

Drodzy Czytelnicy,

U nas wciąż zmiany. Zmiany w przepisach dotyczących funkcjonowania bibliotek w sytuacji pandemii, ale i zmiany we wnętrzu biblioteki.

Kochani, prosimy zatem o chwilę uwagi: w bibliotece w najbliższym tygodniu nastąpi montaż nowych regałów i rozpocznie się porządkowanie księgozbioru. Chcemy Was przywitać w odnowionej wypożyczalni.

W drugim tygodniu grudnia zapraszamy już do wypożyczania na znanych zasadach sanitarnych. Dwie osoby w lokalu biblioteki mogą przebywać jednocześnie, przy wejściu dezynfekcja rąk, wypożyczamy i zwracamy książki jak dotychczas.

Niestety, zajęcia, spotkania wstrzymane do odwołania.

Przygotowałyśmy dla Was niespodziankę mikołajkowo-świąteczną,  więc prosimy: śledzicie wpisy na FB, zaglądajcie na stronę. Jesteśmy w kontakcie z Wami!