Lokalny Klub Kodowania Z życia biblioteki

Kreatywne spotkania z programowaniem i robotami

16 grudnia 2019

Pod takim tytułem trwa cykl spotkań, prowadzonych w ramach działalności Lokalnego Klubu Kodowania w Zagórowie przez Sebastiana Deręgowskiego, młodego i pełnego pasji programistę. Sebastian z naszym LKK jest związany od dawna, wcześniej jako uczestnik spotkań ( ekipa budująca drukarkę 3D ), a teraz – jako wolontariusz.

Kolejne zajęcia odbywały się 15 i 22 listopada oraz 6 grudnia. W ich trakcie wykorzystywaliśmy możliwości naszych robotów LOFI oraz Photonów.

Następne spotkania planujemy już na styczeń 2020 roku, wszelkie informacje znajdziecie na stronie i na FB biblioteki oraz Lokalnego Klubu Kodowania w Zagórowie.

Na kolejnych spotkaniach planujemy również poznać podstawy tworzenia stron na WordPress, elementy programowania Arduino. Poza tym będziemy wykorzystywać klubową drukarkę 3D do tworzenia nowych, ciekawych projektów.