Bajeczna przystań w Bibliotece

12 lutego 2009

12 lutego spotkaliśmy się z podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Michalinowie, połączone z otwarciem wystawy ich prac, zatytułowanej „Bajeczna przystań w Bibliotece”.

Wychowankowie ośrodka mogli zwiedzić naszą bibliotekę, przyjrzeć się pracy bibliotekarzy, mieli możliwość zapoznania się z interesującymi dla nich książkami. Kasia odczytała naszym Gościom kilka wesołych historyjek, a dzieci, zachęcone przez Dyrektor Małgorzatę Kasprzak i swoich opiekunów, odważyły się osobiście zaprezentować swoim kolegom wiersze Brzechwy czy Tuwima.

Wystawa przykuwała uwagę naszych Czytelników przez cały okres jej trwania. Pomysłowość i estetyka wykonania eksponowanych prac niejednego wprawiały nie tylko w podziw, ale i w zadumę.

O wystawie pisał Kurier Słupecki (nr 7, 17 lutego 2009).