Uroczyste pasowanie przedszkolaków na czytelnika

1 grudnia 2008

W poniedziałek, 1 grudnia w naszej Bibliotece odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Grupa dzieci z Przedszkola Samorządowego w Zagórowie pod opieką swoich Wychowawczyń, zawitała w nasze progi. Dyrektor Małgorzata Kasprzak oprowadziła małych gości po wypożyczalni i czytelni, opowiadając o zasadach korzystania z nich.

Dzieci otrzymały swoje pierwsze w życiu karty czytelnika z rąk Pani Dyrektor, jak i również sympatyczną pamiątkę w postaci zakładek i malowanek. W chwilę później już mogły wypożyczyć wybrane przez siebie książki.

Na zakończenie Przedszkolaki wysłuchały bajki, wprowadzającej już w nastrój zbliżającej się Gwiazdki… Pełne entuzjazmu miny dzieci wskazywały na to, że nasza Biblioteka przypadł im bardzo do gustu i w przyszłości chętnie będą ją odwiedzać…

Katarzyna Kasprzak