Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

12 maja 2008

W dniu 12 maja 2008 roku Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Zagórów świętowała „Dzień Bibliotekarza i Bibliotek”.

Powinszowania i gratulacje na ręce pani dyrektor Małgorzaty Kasprzak złożyła pisemnie pani Lena Bednarska, dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu.

Słów podziękowań i serdecznych życzeń nie szczędzili też przybyli na uroczystość goście, w osobach przedstawicieli kierownictwa Urzędu Miejskiego w Zagórowie: v-ce Burmistrz, pan Roman Kulterman, pani Alina Kmieć, Sekretarz Gminy oraz pani Anna Sakowska, Skarbnik Gminy. Podczas uroczystego obiadu każda z pracownic biblioteki, zarówno tych obecnych, jak i emerytowanych, otrzymała również sympatyczny upominek w postaci kwiatka i czekoladek.